2013.08.28. Szakmai vezető váltás

Arról az örömteli hírről számolunk be, hogy Dr. Kékesi Tamást, a projekt szakmai vezetőjét 2013. augusztus 28-tól a Miskolci Egyetem tudományos és nemzetközi rektorhelyettesévé nevezték ki.

A pályázati útmutató előírásai szerint: "Projektmenedzseri vagy szakmai vezetői vagy pénzügyi vezetői pozíciót nem töltheti be a felsőoktatási intézmény vezetője vagy helyettese, kar vagy egyetemi centrum vezetője, valamint a felsőoktatási intézmény gazdasági igazgatója vagy főigazgatója és ezek helyettesei, illetve kar vagy egyetemi centrum gazdasági igazgatója vagy főigazgatója".

Fentiek alapján szakmai vezető váltás vált szükségessé. A Tudományos Műhely vezetők közös döntésének értelmében 2013.09.01-től Dr. Török Tamás vette át a feladatkört.