2014.01.22. Miskolc-Lillafüred: Horizont 2020 Észak-magyarországi Regionális Információs Nap

A Horizont 2020 pályázati lehetőségeiről tartott információs napot a Nemzeti Innovációs Hivatal és a Miskolci Egyetem KÚTFŐ projektje a lillafüredi Palotaszállóban. Az eseményen a FORR-ÁSZ projekt megismerésére is lehetőség adódott az érdeklődők számára. Az egész napos program során részletesen bemutatták a Horizont 2020 program felépítését, valamint gazdasági és pénzügyi szabályait. A több szekcióban zajló előadások során az uniós keretprogramokról, a KKV-k és kutatóhelyek együttműködési lehetőségeiről is szó esett, valamint kitértek arra is, hogy az innovációnak milyen szerepe lehet az Észak-magyarországi régió felzárkóztatásában.