2013.09.27. Kutatók Éjszakája: Lakossági Fórum

Tájékoztatási kötelezettségünknek eleget téve a Kutatók Éjszakája program keretében Lakossági Fórumot tartottunk.

Dr. Török Tamás szakmai vezető bemutatta az érdeklődőknek a projekt főbb adatait, ismertette a Tudományos Műhelyekben folyó szakmai tevékenységet, valamint válaszolt a felmerült kérdésekre.

A program részeként bemutatkozott a projekt a Miskolci Egyetem Főbejáratánál is. Dr. Benke Márton válaszolt az érdeklődők kérdéseire. Az elektronmikroszkóp segítségével szemmel láthatóvá vált, hogy milyen is egy elrontott forrasztás.

A Kutatók Éjszakájának programját színesítették a FORR-ÁSZ projekt keretében megvalósított „Nem minden arany, ami fénylik!”, a „MicroCosmos”, és „Napkohó” kísérletek.

Program letöltése